Austrálie ZÁJEZD
Úžasná západní Austrálie s ČP

ČP průvodce
19 dní
139 990 czk

Proč vybrat tento zájezd

  • unikátní příroda, odlehlá místa, nejhezčí národní parky

  • nejhezčí nepoznané kouty Austrálie, minimum turistů

  • malá skupinka do 8 osob, zájezd s českým průvodcem

  • návštěva vinařství a ochutnávky vín

  • koupání na krásných plážích v průběhu celého zájezdu

  • mnoho zážitkových aktivit a výletů v ceně

  • možnosti krásných treků v průběhu celého zájezdu

  • pěkné i autentické 3,5* motely a hotely, u moře nebo v národním parku

  • možnost výletu za velrybím žralokem, mantami či delfíny

POPIS ZÁJEZDU

Austrálie, jak ji neznáte! Vydejte se s námi  do nádherné západní Austrálie. Zájezd po přírodních krásách západního pobřeží, překrásných národních parcích ve vnitrozemí a méně turistických krásách Austrálie. Nepotkáte tak davy lidí, naopak se jedná o nejpřírodnější zájezd naší nabídky. Přelidněná města vystřídají národní parky. Podíváme se spolu na nádherné bílé pláže regionu Margaret River, nakoukneme do místních vinic, zavítáme na pláže s delfíny, dále na korálový útes Ningaloo Reef, kde se můžete vydat šnorchlovat s mantami nebo velrybím žralokem a získáte tak životní zážitky! Pokračovat budeme přes jeden z nejhezčích NP Austrálie, park Karijini plný soutěsek a úžasných kaňonů a vodopádů až do vyhlášeného městečka Broome a jeho známou Cable Beach s nezapomenutelným západem slunce. Opravdu neobyčejný zájezd pro opravdové fajnšmekry a cestovatele.

Destinace:

Perth – Margaret River – Pinnacles – Cervantes – Kalbarri NP – Monkey Mia – Exmouth a Ningaloo Reef – Karijini NP – Port Hedland – Broome

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Pláže
Národní parky
Víno
Zvířata
Unesco
Města
1-2
Praha - Perth

Let na trase Praha (Vídeň) – Perth, jídlo na palubě. Přílet v den 2 večer.

Po příletu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v Perthu. Během celého zájezdu budete doprovázeni českým průvodcem.

3
Perth - Margaret River (270 km)

Ráno nebudeme nikam spěchat, během dopoledne průvodce vyzvedne auto – minibus a jedeme na jih od Perthu do vyhlášené oblasti plné vinic a krásných pláží, Margaret River, po cestě zastávky. Zajištěn nocleh v hotelu 3*-3,5* u pláže.

Podél celého pobřeží při troše štěstí můžete vidět z pláže rejnoky, delfíny, želvy a další živočišné druhy.

4
Margaret River a okolí

Dnes prozkoumání oblasti a krásného pobřeží, treky kolem majáku, výhledy, úžasné rock pools a koupání v nich, návštěva krásných pláží v okolí a koupání nebo procházky. Možnost první ochutnávky vína. Nocleh v oblasti Margaret River, poblíž pláže.

5
Margaret River - vinice

Dnes se vyrazíme podívat do místních oceněných vinic s unikátní atmosférou, čekají vás skvělá vína, krásné prostředí, zahlédnout můžete klokany a krásnou přírodu, ochutnávka vína a případně další výlety v okolí.  Nocleh opět v oblasti Margaret River.

6
Margaret River - Pinnacles - Cervantes (490 km)

Ráno vyrážíme na cestu po pobřeží k severu až do oblasti Pinnacles, kde budete odpoledne či při západu slunce pozorovat vyhlášené jehly Pinnacles a duny bílého písku. Nocleh v oblasti, motel.

7
Cervantes - Kalbarri NP (380 km)

Pohodová cesta po západním pobřeží, se zastávkou u unikátního růžového jezera, až k národnímu parku Kalbarri, kde bude příležitost k procházce v přírodě, krásný trek až k vyhlášenému „oknu“ do národního parku. Nocleh v oblasti, motel.

8
Kalbarri - Monkey Mia (400 km)

Cesta s pěknými zastávkami a vyhlídkami této pusté krajiny. Zastávka na Shell Beach, která je celá z miliónů malinkých mušliček. Cíl cesty je vyhlášená Monkey Mia, kde se můžete každé ráno (i přes den) na pláži potkat s divokými delfíny. Běžně zde také ve vodě uvidíte velké rejnoky a další. Nocleh v resortu Monkey Mia.

9
Monkey Mia

Dopoledne jsou na programu delfíni, poté koupání a šnorchlování. Delfíni připlavou i během dne a pak zažijete krásné momenty, kdy se ve vodě otírají o vás, divoká příroda na dosah ruky. Odpoledne můžete lenošit na pláži nebo vyrazit na výlet lodí podél pobřeží. Nocleh v Monkey Mia resort.

10
Monkey Mia - Exmouth (690 km)

Dnes je celý den vyhrazen na přesun ke krásnému korálovému útesu Ningaloo Reef. Cílovým bodem je městečko Exmouth. Celý den nám zabere cesta s občasnými zastávkami a vyhlídkami. Nocleh v motelu/hotelu v Exmouth.

11
Exmouth - Ningaloo Reef

Fakultativní celodenní výlet za jedinečným zážitkem, a to šnorchlování s velrybím žralokem! Tato monstrózní a klidná ryba je největší rybou světa, Vy se k ní můžete dostat na 3 metry. V ceně oběd. Alternativně nabídneme i jiný výlet nebo můžete mít volný den, ale doporučujeme si nenechat tento zážitek ujít. Nocleh v motelu/hotelu v Exmouth.

Doporučujeme celodenní fakultativní výlet lodí se šnorchlováním na velrybího žraloka. 

12
Exmouth - pláže

Volný den a fakultativně možnost šnorchlování, potápění a dalších výletů na moře. Objednat si můžete výlet na Manty. Navštivte místní pláže, ze kterých můžete šnorchlovat přímo na korálový útes Ningaloo, vidět můžete žraloky, želvy, mořské krávy, delfíny a další. Fakultativně nabízíme i výlet do vnitrozemí za přírodními krásami a klokany. Nocleh v Exmouth.

13
Exmouth - Karijini NP (600 km)

Celý den vyhrazen na cestu ke krásnému národnímu parku Karijini. Nocleh v unikátním resortu Eco retreat Karijini přímo v národním parku. Spát budete v luxusních „stanech“ s výhledem do místní přírody s úžasnými kaňony jen pár minut od Vás.

14
Karijini NP

Celý den vyhrazen na tento úžasný národní park, který je jeden z nejhezčích v Austrálii. Místní rudé a hluboké kaňony, vodopády a jezírka jsou jako stvořené pro skvělou zábavu a trekování. Treky všech obtížností, neuvěřitelný zážitek. Možnosti koupání v jezírkách i vodopádech. Nocleh opět v resortu v národním parku, což je opravdu jedinečný zážitek sám osobě.

15
Karijini NP - Port Hedland (400 km)

Dopoledne je na programu další část tohoto nádherného parku, koupání v jezírkách, další nádherné treky, po obědě již cestujeme do dalšího města na cestě, které leží na břehu oceánu Port Hedland. Nocleh v motelu-hotelu.

16
Port Hedland - Broome (600 km)

Podél pobřeží jedeme až do Broome, městečka známého svou atmosférou a plážemi. Nocleh v Broome nedaleko vyhlášené pláže Cable beach.

17
Broome - Cable beach

Dnes máme celý den relax na pláži Cable beach nebo na prohlídku okolí Broome, doporučíme navštívit vyhlášené pláže s bílým pískem anebo pobřeží s oranžovými skálami. Nocleh v Broome, hotel.

Fakultativně nabízíme nezapomenutelný vyhlídkový let k horizontálním vodopádům, s přístáním v národním parku, koupáním a oběděm.

18
Broome - Perth - odlet

Transfer na letiště, odpoledne již lokální let do Perthu. Dnes večer vám navazuje mezinárodní letenka a odlétáme domů.

19
Přílet domů

Konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

3,4,5

Margaret River

6

Pinnacles

7

Kalbarri NP

8,9

Monkey Mia

11,12

Exmouth - Ningaloo Reef

14,15

Karijini NP

16,17

Broome - Cable beach

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Mezinárodní letenky
Lokální letenka
Broome - Perth
Ubytování dle programu
3* - 3,5* motely a hotely, u pláže, v národním parku.
Doprava dle programu
Veškerá doprava v klimatizovaném minibusu/vanu.
Výlety a aktivity dle programu
Všechny výlety, treky a aktivity dle programu.
Český průvodce
Zkušený český průvodce.
Letištní transfery
Nej přírodní místa a parky
Vyjímečné přírodní a zvířecí zážitky.
Víza do Austrálie
Zařízení turistických víz do Austrálie.
Pojištění CK proti úpadku
Strava
Jídlo není v ceně.
Snídaně
Možno předplatit jen na některých místech.
Výlet lodí na velrybího žraloka
Celodenní výlet lodí, šnorchlování, oběd, velrybí žralok, korálový útes, cena: 8.490 Kč
Scénický let Broome - Kimberley
Krásný scénický let do na horizontální vodopády, s přistáním v NP, oběd, cena: 11.750 Kč

Zájezd je garantován při minimálním počtu 6 účastníků.

Příplatek za samostatný pokoj 19.990 Kč.

CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Návrat do západní Austrálie

V dubnu se uskutečnil zájezd do západní Austrálie. A jak to vypadalo mýma očima? Čtěte níže! Cesta po Austrálii se nám pomalu...
ČÍST ČLÁNEK

Proč chtějí lidé žít a cestovat v Austrálii?

Austrálie – pro někoho zní magicky, jiní o této zemi nepřemýšleli, pravdou však je, že Austrálie je jiná a nevzbuzuje snad v nikom...
ČÍST ČLÁNEK

Užitečné informace o Austrálii

Většina z nás si pod slovem Austrálie vybaví operu v Sydney, monolit Uluru nebo klokany. Tyto obvyklé představy však daleko zaostávají za...
ČÍST ČLÁNEK

Austrálie, co s sebou?

Letíte na dovolenou do Austrálie a nevíte co s sebou přibalit do kufru. Pak určitě potřebujete vědět kam letíte, a jaké roční období v...
ČÍST ČLÁNEK

Základní rady na cestu do Austrálie

Austrálie je cílem mnoha cestovatelů. Nádherná země, která oplývá dech beroucí přírodou, leží na opačné straně zeměkoule, a tak je...
ČÍST ČLÁNEK
Ing. Karel Topič
průvodce
Ing. Karel Topič

karel@vivatravel.cz , 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem.

Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní syn Eliáš a dcera Keira.

Zájezdy do kterých zemí provázíte, kde se na vás klient může těšit?
Austrálie, Nový Zéland, Peru, Antarktida a další perličky naší nabídky po celém světě

Oblíbená země a proč?
Těžko vybírat, ale skvěle jsem se cítil v Chile, skvělí lidé i příroda. Mým druhým domovem je však Austrálie, podnebí, pláže, atmosféra a energie, příjemní lidé, mnoho míst kde můžete být sami, to stojí za opětovnou návštěvu.

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Západní Austrálie - Pavel Navláčil

Recenze ze zájezdu s českým průvodcem Karlem Topičem po Západní Austrálii.

Cesta kolem světa a Austrálie

Recenze naší klientky na cestě zájezdu Západní Austrálií s komentářem také o tom jak proběhla Cesta kolem světa s čp, a to vše s CK VIVA travel.

Západní Austrálie - Ivana H.

Stručné hodnocení zájezdu po západní AUstrálii s českým průvodcem.

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×