reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

VIDEO RECENZE Cesta západní Austrálií 2023
VIDEO RECENZE Cesta kolem světa a Austrálie
VIDEO RECENZE Nový Zéland s ČP
VIDEO RECENZE Austrálie - Aleš Háma
VIDEO RECENZE Západní Austrálie - Pavel Navláčil
VIDEO RECENZE AUS a NZ s ČP
VIDEO RECENZE Austrálie - Háma v Jervis Bay
VIDEO RECENZE Západní Austrálie - Ivana H.

Naši spokojení zákazníci

Cesta západní Austrálií 2023

Komentář klientek ze zájezdu z místa Karijini NP

Austrálie – Jan Koláčný

Dovolená byla úžasná, organizace perfektní. Vše skvěle navazovalo a bylo tak, jak jste mi popsali před cestou. Díky Vašim manuálům a tipům jsem si pohladil klokana a podíval jsem se na místa, která by mi internet asi těžko poradil. Znovu jsem vsadil na Vás a znovu to byla trefa do černého. Děkuji!

Austrálie – Honza Matoušek

Dobrý den, děkuji za dovolenou. Parádně jsme si to užili!

Moc vám dekujeme.

Austrálie – Vítkovi

Chtěli bychom Vám a vašim kolegyním poděkovat za skvěle připravenou dovolenou.

V průběhu cesty nenastal jediný problém, vše probíhalo na minutu přesně  podle vašeho harmonogramu. Průvodci na výletech byli velmi ochotní a příjemní, takže poděkujte prosím ještě jednou agenturám, které výlety zajišťovaly. Manžel se synem měli při výlezu na HB nejen skvělé počasí i perfektního průvodce. Pokud jste vybírali typ auta v půjčovně vy, tak jste manžela absolutně zaskočili novou Toyotou hybrid. Málem neměl odvahu s ní jet, aby jí nepoškodil. Byla skvělá.

Měli jsme štěstí i na počasí. Na velryby den před námi nejeli, protože foukalo. My jsme jeli a ještě na nás pár velryb počkalo. Prostě, vše bylo skvělé, zážitek jsme ještě umocnili návštěvou Opery v Sydney. Atmosféra v sále na konci vystoupení byla strhující. Ještě jednou srdečné poděkování za nezapomenutelnou dovolenou.

Austrálie – Miroslav Mayer

Jsme již týden doma ze skvělé dovolené v Austrálii. Chtěl bych vám poděkovat za skvělý program, který jste nám připravil i za organizaci všech akcí. Až na jediný problém v Sydney vše klapalo podle programu. Zažili jsme všechno, co jsme očekávali a samozřejmě čekala nás mnohá příjemná překvapení. Všechny výlety, které jste nám zorganizoval byly skvělé. Trochu jsme měli šok z výletu na Fraser, když jsme naskočili do Jeepu jako vojáci, kufry na střeše. Přesto se z toho nakonec vyklubalo báječné dobrodružství, na které budeme dlouho vzpomínat a máme co vyprávět. Měl jsem obavy z jízdy autem vlevo, ale zvládl jsem to a druhý den už jsem jezdil jako doma.Rozhodně jsem s prací vaší i vaší firmy spokojen, budu vás doporučovat svým známým, a protože jsem se namlsal této krásné země i já se tam ještě určitě vrátím, abych viděl Tasmánii a západní pobřeží a s důvěrou se obrátím rovnou na vás. Snad to bude brzy.

Tonga ostrovy – Stuchlíková

Jsme v pořádku zpět z dovolené. Chceme poděkovat za výbornou organizaci, vše klaplo podle plánu.

Velryby jsme potkali, plavali jsme s nimi. Ještě jeden zájezd jsme si koupili na Vava´u. Moc děkujeme.
Nový Zéland s čp – Irena O.

Také bych chtěla poděkovat za skvělý poznávací zájezd na Nový Zéland, který jsme absolvovali s  průvodcem O.K. od 18.11. do 6.12.. Vyšlo nám to skvěle !  Přesně to, co jsem od této dovolené čekala, se splnilo  a alespoň pro mě to byla nejkrásnější dovolená, co jsem dosud zažila. Potkala se tam parta fajn lidí, všichni jsme si navzájem rozuměli, počasí nemělo chybu, sprchlo nám jen asi snad jednou v Quenstownu a to byl ještě takový májový deštík :-). Průvodce byl fantastický, skvělý společník, se vším nám ochotně pomohl, udělal pro nás určitě víc, než musel a než co měl v  itineráři...

Nový Zéland – Dáša Gebhartová

chtěla bych jen dát vědět, že jsme včera v pořádku dorazili zpět domů. A chtěla bych Vám tímto poděkovat za skvěle zorganizovanou dovolenou, kterou jsme si moc užili. Nový Zéland je úžasná, rozmanitá země, kde jsou pohodový a vstřícní lidé. Je to moc málo času na poznání všech míst a všech zákoutí a přejezdy hlavně na jižním ostrově byly dost dlouhé, ale stálo to za to. Shodli jsme se s manželem, že se nám vlastně líbilo úplně všude. Ať už to byly pláže na východě severního ostrova, nebo sopka a výšlap k jezírkům. Ten den bylo hrozných 32°C. Jižní ostrov byl hodně o vzdálenostech, ale parky jsou tu překrásné. Pro mě osobně byl třešničkou na dortu výlet na Mt.Cook. Miluji hory.A ohledně drobných zaváhání při ubytování. Ono to na druhou stanu bylo dobře, protože mě to alespoň dokopalo k protrénování angličtiny. A v Nelsonu byl pan majitel velice starostlivý a moc hezky jsme si nakonec popovídali. Pro další možné klienty VIVA TRAVEL doporučuji auto pojistit určitě na poničení předního skla. Silnice tam na mnoha místech opravují. Sice to až tak nezdržuje a průjezd je plynulý, ale povrch vozovky je v tu chvíli pokryt vrstvou štěrku a kameny od ostatních aut pěkně létají. Nebyli jsme jediní, kdo to dostal do předního skla a komu prasklo. Takže pojistku určitě doporučuji. Moc děkujeme.

Nový Zéland – Fadrhons

Včera jsem se vrátil z Nového Zélandu. Musím Vám poděkovat za skvělou práci. Vše bylo naprosto výborně  vymyšleno / objednáno /zoorganizováno. Hotely, auto, trajekty, let. Viděl jsem krásnou zemi, vyšlápl pár tracků, zajezdil na kajaku na moři, na lodi po moři, ve fjordu, hodně se mi líbil Wellington, skvělí lidé, opravdu nádhera, asi nejlepší zážitek z cestování po světě. Jediné co tomu může podle mých zkušeností konkurovat je západ Spojených států.

Austrálie – Petrášová

Jak jsem Vám již psala, v Austrálii bylo úžasně. Všichni máme krásné zážitky a dlouho budeme vzpomínat na nádhernou přírodu, zvířátka, přírodní scenérie, teplé moře.....Vzala jsem to opravdu letem světem, jen co mě právě napadlo, pokud byste chtěl  (potřeboval) ještě nějaké konkrétní postřehy, ráda zodpovím..... opravdu jsme prožili tři nádherné týdny a vím, že se mi po Austrálii bude dlouho stýskat. Je to země, kterou si člověk opravdu velmi snadno ZAMILUJE!

Přikládám i pár fotek...je opravdu těžké vybratB-) Pokud by se Vám nějaká hodila ke zveřejnění, máte náš souhlas. kdybyste chtěl ještě z nějaké konkrétní oblasti, stačí říct.

Ještě jednou moc děkujeme za vše, přejeme spousty dalších spokojených klientů. Vím, že teď začátkem dubna jedete s malou skupinkou na západ Austrálie (jede s Vámi i moje kamarádka Iva s manželem), ve skrytu duše vám to všem moc závidím, ale hlavně přeji, ať se vše vydaří.
Fidži a NZ – Martin K.

Vrátili jsme se z překrásné ,ale krátké dovolené ,"naordinované" Vaší cestovní kanceláří.Mohu říci jen slova díků a chválit přípravu,itinerář a průběh dovolené na N.Z a Fiji.Vše klaplo k naší velké spokojenosti. Opravdu velká spokojenost a moc děkujeme.

Fiji – Dolhá - Exotické Ostrovy

Touto cestou by som sa chcela poďakovať za úplne úžasne zorganizovaný zájazd, nebola ani najmenšia chybička, všetko fungovalo perfektne a aj pri tej mojej veľmi chabej angličtine sme to zvládli bez problémov.Dovolenka bola ozaj zaujímavá, najviac ma prekvapila mentalita tamojších ľudí, oni ešte majú v sebe veľa,veľa pokory, peniaze a naša západná civilizácia ešte ich nestihla pokaziť. Užili sme si krásne slnečné dni v raji na Zemi. Slovami to ani neviem vyjadriť, že aká pohoda tam bola . Dostali sme úplne všetko, čo sme si želali. Ešte raz sa chcem poďakovať cestovnej kancelárii, ale najmä Vám pani Lenka, že ste vyvinuli maximálne úsilie pre našu spokojnosť. Chcela som Vám už hneď po príchode napísať, ale časový posun ma úplne odrovnal, buď som robila, alebo spala, ešte stále síce cítim trochu ten rozdiel, ale už sa to vyrovnáva:-))))). Určite budem každému odporúčať služby vašej CK. Ďakujem a snáď aj niekedy nabudúce.

Zéland – M. Štastný a Marouškovi

Nejdříve chci poděkovat za úžasný zážitek z celé dovolené. Aktuálně jsem napsal recenzi na Google a vyplnil dotazník. Na váš Facebook doplním hodnocení a fotografie později, až si trochu utřídím myšlenky i fotoalbum několika set fotografií. Bohužel mám jednu reklamaci, která má důvod v počasí, jež nám nedovolilo uskutečnit výlet helikoptérou. Info byste měli dostat i od LH, naší skvělé průvodkyně. V příloze je voucher a důvod nekonání výletu. Ještě bych chtěl zvláště ocenit naši průvodkyni LH, která byla skutečně vynikající. Nejen, že měla velký přehled o Zélandu, ale bylo na ní vidět, jak má Zéland ráda a jak si užívá místní přírodu, což pak přenášela na nás. Cesta byla tím pádem velmi zábavná a viděli jsme i místa a měli zážitky, které nebyly plánovány. Toho si velmi ceníme.Ještě jednou děkuji za celou naši skupinu a rádi vašich služeb zase někdy využijeme. M. Štastný

Chci jen potvrdit všechno, co Vám Michal Šťastný napsal, i my s manželkou jsme byli opravdu maximálně spokojeni.  Marouškovi

Nový Zéland – Karin a Jan Pospíšilovi

Těšili jsme se, ale vše naprosto předčilo naše očekávání. Děkujeme Vám za zásadní pomoc při výběru trasy, za všechna doporučení, výběr ubytování a zařízení všeho potřebného. Opravdu jsme si to velmi užili. Kudy chodíme, doporučujeme Vaši CK všem známým. Snažili jsme se uveřejnit na fcb to nejhezčí, co jsme na NZ viděli/zažili. Ještě jednou děkujeme a snad někdy příště zase s Vámi

AUS a NZ s ČP2

Další z videoreferencí skupinky našich klientů na zájezdu Austrálie a Nový Zéland.

AUS a NZ s ČP

Krátká videoreference jedné z klientek na zájezdu VIVA travel do Austrálie a na Zéland.

Nový Zéland s ČP

Vtipná a sehraná Videoreference od naší průvodkyně a skupinky klientů ze zájezdů Nový Zéland.

Austrálie – Aleš Háma

Hodnocení Aleše Hámy a jeho dovolené od Viva travel.

Austrálie – Háma v Jervis Bay

Poznatek Aleše Hámy z oblasti Jervis Bay, dovolené s rodinou v Austrálii.

Západní Austrálie – Ivana H.

Stručné hodnocení zájezdu po západní AUstrálii s českým průvodcem.

Austrálie – Radek Vostrý

Před odletem do Austrálie, jsem si na internetu vyhledal 3 české agentury nabízející služby v této zemi (ubytování, výlety po Austrálii, cesta na Fiji). Se všemi jsem se dostal do kontaktu telefonicky a e-mailem, ale CK (Viva travel) na mě působila ze všech nejlépe. Veškeré potřebné informace (a bylo jich velmi mnoho), byly ihned zodpovězeny. Měl jsem konkrétní požadavky na týdenní okruh vč. výletů + týdenní návštěvu Fiji. Dle mých požadavků byl sestaven balíček, který zahrnoval ubytování na různých místech, dopravu a výlety. Dostal jsem možnost vybrat si různé typy ubytování. Na Fiji mi bylo nabídnuto několik ostrovů a resortů vč. cen a leteckého spojení. Po mém odsouhlasení mi byl zaslán kompletní „balíček“ s velmi podrobným itinerářem mé cesty vč. voucherů a konečné ceny, se kterou jsem byl naprosto spokojen. Se službami CK jsem byl naprosto spokojen. Dostal jsem veškeré informace. Vše fungovalo tak, jak bylo uvedeno. V případě drobného problému byl pan majitel – Ing. Karel Topič okamžitě k dispozici na telefonu a problém ihned vyřešil. Tuto CK mohu opravdu doporučit jako jednu z nejlepších a pokud se do Austrálie ještě vypravím, určitě znuvu využiju služeb této CK. S lepším přístupem, množstvím informací a trpělivostí jsem se v jiné cestovní kanceláři ještě nesetkal.

Australia – Boris a Lubica Z.

Z našej strany môžeme povedať len to, že to bolo pripravené úplne perfektne. Všetko sadlo a neboli žiadne problémy, oceniť treba najmä to, že bol stále na telefóne k dispozícii. Prijemne ste ma prekvapili a po mojich zlych skusenostiach s ceskymi cestovkami ste ich reputaciu u mna napravili. Dakujem za spolupracu a urcite casom sa budeme pocut. Dovolenka, na ktorú nezabudneme – v tom najlepšom slova zmysle.

Nový Zéland – Vendula a Petr

Chtěli bychom poděkovat za velmi krásnou cestu na Nový Zéland v květnu 2016. Dcera je milovnicí Pána prstenů a Hobita. Měli jsme tedy v programu zařazeno i poznávání filmových míst těchto ság. Mne (otec) fascinuje příroda a národní parky na Novém Zélandu jsou asi vrcholem všeho, co jsem dosud viděl a těžko si mohu představit větší krásu než ranní jasné nebe nad jezerem v Queenstownu nebo v Rotoruře.

Pracovnice cestovní kanceláře velmi pečlivě připravily propozice pro cestu a realistický „logistický“ plán. Veškeré přesuny proběhly přesně podle plánu, příjemné a komfortní ubytování, vždy v blízkosti možnost stravování. Velmi ochotně nám zařídily vhodná sedadla na cestu v letadle, což je důležité pro správné nastartování a ukončení dovolené. Velmi pečlivě a rychle zodpověděly naše četné dotazy. Děkujeme.

Západní Austrálie – Pavel Navláčil

Recenze ze zájezdu s českým průvodcem Karlem Topičem po Západní Austrálii.

Cesta kolem světa a Austrálie

Recenze naší klientky na cestě zájezdu Západní Austrálií s komentářem také o tom jak proběhla Cesta kolem světa s čp, a to vše s CK VIVA travel.

Australia – Vlado a Nancy Z.

Mame krasne zazitky, vsetko bolo tip-top profesionalne prichystane. V pripade potreby bol p. Topic k dispozicii na telefone, takze k ziadnym zmatkom nedoslo, cela cesta prebiehala hladko podla pripraveneho programu. Cestovnu kancelariu mozeme doporucit vsetkym, zodpovedny pristup a cestovatelske skusenosti pri priprave nasho vyletu nas milo prekvapili a predbehli nase ocakavania. Da sa povedat len jedno- DAKUJEME.

Nový Zéland – Vlastimil Z.

I díky právě Vašim službám a informacím jsme prožili dovolenou, na kterou asi jen tak nezapomeneme. I když jsme Nový Zéland zatím jenom „ochutnali“ tak opravdu můžeme říct, že to byla nádherná dovolená. A to i díky Vám.

Děkuji Vám za Vaši ochotu, pomoc a nabízený servis, který mohu ostatním jenom doporučit.

AUS a NZ – Jana a Mirek CH.

Naše cesta dopadla dobře, ba co dím, výborně! Navržená trasa, itinerář, koncepce časů, transférů, ubytování, vyzvedávání aut v půjčovnách, všechny vouchry, naprosto vynikající. Všichni dopravci – letiště – hotel byli naprosto přesní. Ve všech objednaných destinacích o nás věděli. Komunikace s lidmi, perzonálem byla dobrá, úroveň naší simple angličtiny byla dostačující.

Vaší práce si velmi ceníme a moc děkujeme za trpělivost s námi.

Nový Zéland – Pepa a Lída Č.

Chtěli bychom Vám poděkovat za výbornou organizaci našeho zájezdu. V dnešní době, kdy většinou slýcháme o nespolehlivosti a nesolidnosti CK, jsme velice rádi, že my takovou zkušenost nemáme. V době, kdy jsme náš zájezd připravovali jsme Vás zahlcovali nejrůznějšími dotazy i z toho důvodu, že jsme byli šestičlenná výprava. Vždy jste reagoval rychle a profesionálně, čímž jste si získal naší důvěru. Vše probíhalo dle pečlivě připravovaného plánu a jediný zádrhel nastal při ubytování Rotorua, kdy jsme se míjeli s druhou českou skupinou a záměnou došlo k tomu, že jsme přišli o sn ídani. Ale náš průvodce vše zařídil k naší spokojenosti. Ubytování bylo vždy na dobré úrovni. Dobrou zkušenost, kterou bychom doporučili i ostatním cestovatelům je vícemístné auto. Při přejezdech, které jsou někdy dlouhé jsme měli pohodlí a nebyl problém, kam umístit zavazadla. M.C. je velice dobrým a profesionálním průvodcem, vždy byl připraven nám s čímkoli poradit pomoci a zařídit. Cítili jsme, že se snaží dělat i něco navíc, abychom se cítili dobře a příjemně. M. je výborným průvodcem, ale i skvělým společníkem. Do budoucna máme několik destinací kam bychom se chtěli podívat a pokud je bude Vaše CK nabízet určitě si Vás vybereme a především budeme doporučovat ostatním.

Austrálie – Lenka a Pavel

Hlasime uspesny navrat do CR a chceme moooc podekovat za uzasnou cestu. Vse klaplo podle planu a bylo neskutecne videt, kolik podob Australie ma. Velky obdiv take za to, jak vse klapalo na minuty podle Vaseho planu a nebyl snad jediny problem nebo pripominka. 🙂

Jeste jednou dekujeme.

AUS a NZ – Štefan D.

Dovolenka bola úplne super. Presne zodpovedala tomu čo sme chceli, zabezpečené letenky, ubytovanie a niektoré z odporúčaných aktivít a zároveň dosť priestoru na vlastné aktivity. Ďakujeme.

Skvělý plán 8-mi měsíční cesty! - Austrálie/Nový Zéland

Cestovali jsme po Austrálii, Novém Zélandu a Tasmánii celých 8 měsíců a byla to neuvěřitelná cesta plná nádherného dobrodružství. S Viva Austrálie jsme celou cestu naplánovali a konzultovali, zařídili nám mnoho služeb a po celých 8 měsíců nám byli plně k dispozici při našich cestách a při potřebě aktuální konzultace situace ve kterémkoliv místě naší cesty. Jakýkoliv dodatečný požadavek byl splněn rychle a tak, jak jsme si přáli. Tomu říkáme cesta na míru a osobní přístup!

Slider

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Austrálii a Nový Zéland
10 let na trhu
Malé skupiny (max 12 osob)

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog
Umíme na jedničku

Zájezdy s českým průvodcem

Zájezdy s ČP

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×