O nás

Viva Travel

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Austrálii a Nový Zéland
12 let na trhu

viva travel

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář je v provozu od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii a založil CK přímo z Austrálie. Dnes jsme největší specialisté na českém a slovenském trhu pro kontinent Austrálie a Nový Zéland, připravujeme klasické zájezdy s českým průvodcem v malých skupinkách a v hojné míře individuální dovolené na míru. Naše nabídka pro Austrálii a Zéland je téměř neomezená, můžete si opravdu říci cokoliv, vše se opírá o bohaté osobní zkušenosti a znalost prostředí, získanou dlouholetým životem v Austrálii. Do obou zemí jsme realizovali stovky individuálních programů na míru a desítky skupinových zájezdů. V naší nabídce dále najdete specializovaný web na Jižní Ameriku a Antarktidu, který jsme nově rozšířili o Severní Ameriku. Dalším kontinentem v naší nabídce je také Asie, u všech jmenovaných kontinentů nabízíme jak zájezdy v malých skupinkách s českým průvodcem tak dovolené šité na míru jednotlivcům, ať už individuální nebo s anglickým průvodcem. Novinkou jsou Cesty kolem světa, s průvodcem nebo individuálně, které se těší čím dál větší oblibě. Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním nebo destinací a my Vám rádi pomůžeme zařídit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

Ing. Karel Topič, majitel CK

NÁŠ TÝM

Ing. Karel Topič, majitel CK

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem.

Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela, syn Eliáš a dcera Keira.

Zdenka Lazecká

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.

Veronika Zemčíková

Vedena tímto heslem se dostala na nejedno místo a zákoutí, které běžnému turistovi unikají. Veronika se na své cesty vydala poměrně pozdě, o to intenzivněji je teď prožívá. Let vrtulníkem nad Grand Canyonem, čerstvá káva s palačinkou ve stínu Notre-Dame, maraton ve Vídni či muzikál v Londýně, stejně jako výšlap na Baníkov v Tatrách nebo projížďka na kole po beskydských vrších ji naplňuje radostí ze života a pocitem, že je člověk součástí přírody a lidského společenství, ze kterých může čerpat spousty energie. Dává přednost sólo cestování, ovšem pokud cestuje s někým, je to ona, kdo připravuje plán cesty, organizuje a vymýšlí, jak nejlépe využít času pro poznávání a plnění snů spolucestovatelů. Odměnou je zážitek, který jim to přináší. Dovolte, aby tento zážitek zprostředkovala i vám.

„Ne všichni, kteří bloudí, jsou ztraceni.“

Erika Dulíková

Vždy ráda poznávala cizí kultury, upřímnou radost, vřelost a různorodost jiných zemí. Miluje jak teplé kraje u moře, tak krásnou přírodu v horách. Nejlépe, když se dá dovolená nakombinovat tak, aby tam bylo od všeho něco. Svou kariéru začala jako letuška, a tak měla možnost nakouknout do různých zemí. Ve svém volném čase se věnuje focení, sportu a svému malému prckovi. Těší se, jak bude moct cestovat i s ním. Ve světě je toho tolik krásy, kterou nemáme šanci stihnout poznat, a tak by chtěla pomoci každému, kdo se chce svěřit kvalitní cestovní kanceláři, kousek tohoto tajemství odkrýt.

Nová kancelář

Naši novou kancelář najdete na adrese:
Impact HUB Zlín, Tř. T. Bati 829, 760 01 Zlín

Naše specialita

DOVOLENÁ na míru

více o dovolené na míru

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog

Naši spokojení zákazníci

PŘIDAT HODNOCENÍ

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×