O nás

Viva Travel

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Austrálii a Nový Zéland
12 let na trhu

viva travel

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář je v provozu od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii a založil CK přímo z Austrálie. Dnes jsme největší specialisté na českém a slovenském trhu pro kontinent Austrálie a Nový Zéland, připravujeme klasické zájezdy s českým průvodcem v malých skupinkách a v hojné míře individuální dovolené na míru. Naše nabídka pro Austrálii a Zéland je téměř neomezená, můžete si opravdu říci cokoliv, vše se opírá o bohaté osobní zkušenosti a znalost prostředí, získanou dlouholetým životem v Austrálii. Do obou zemí jsme realizovali stovky individuálních programů na míru a desítky skupinových zájezdů. V naší nabídce dále najdete specializovaný web na Jižní Ameriku a Antarktidu, který jsme nově rozšířili o Severní Ameriku. Dalším kontinentem v naší nabídce je také Asie, u všech jmenovaných kontinentů nabízíme jak zájezdy v malých skupinkách s českým průvodcem tak dovolené šité na míru jednotlivcům, ať už individuální nebo s anglickým průvodcem. Novinkou jsou Cesty kolem světa, s průvodcem nebo individuálně, které se těší čím dál větší oblibě. Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním nebo destinací a my Vám rádi pomůžeme zařídit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

Ing. Karel Topič, majitel CK

NÁŠ TÝM

Ing. Karel Topič, majitel CK

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem.

Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela, syn Eliáš a dcera Keira.

Zdenka Lazecká

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.

Veronika Zemčíková

Vedena tímto heslem se dostala na nejedno místo a zákoutí, které běžnému turistovi unikají. Veronika se na své cesty vydala poměrně pozdě, o to intenzivněji je teď prožívá. Let vrtulníkem nad Grand Canyonem, čerstvá káva s palačinkou ve stínu Notre-Dame, maraton ve Vídni či muzikál v Londýně, stejně jako výšlap na Baníkov v Tatrách nebo projížďka na kole po beskydských vrších ji naplňuje radostí ze života a pocitem, že je člověk součástí přírody a lidského společenství, ze kterých může čerpat spousty energie. Dává přednost sólo cestování, ovšem pokud cestuje s někým, je to ona, kdo připravuje plán cesty, organizuje a vymýšlí, jak nejlépe využít času pro poznávání a plnění snů spolucestovatelů. Odměnou je zážitek, který jim to přináší. Dovolte, aby tento zážitek zprostředkovala i vám.

„Ne všichni, kteří bloudí, jsou ztraceni.“

Eva Blažková

Eva v sobě svou lásku k cestování objevila hlavně během osmi let, kdy žila v Anglii. Během té doby se jí, jak sama říká, otevřel svět nejen díky angličtině, ale hlavně díky různorodosti lidí v jejím okolí, kteří pocházeli ze všech konců světa. A protože právě lidé a jejich rozlišné kultury Evu velmi zajímají, začala cestovat nejdříve po Evropě. Později se podívala do Mexika. Navštívila i Indii, jejíž jih procestovala sama s krosnou na zádech. Při svých cestách si ráda povídá s domorodci a ještě raději ochutnává lokální kuchyni. Eva je také nadšenou běžkyní a nejedna z jejích cest vedla právě za běžeckými závody. Například maraton v Berlíně či půlmaraton v Paříži, Salzburku nebo v Londýně. Evu vždy na cestování bavila i ta část před samotnou cestou, kdy je potřeba vše naplánovat a vyladit detaily. Proto se těší, že i pro vás a s vámi sestaví tu pravou dovolenou, ať už budete chtít jen odpočívat nebo si jít třeba zaběhnout závod v některé z vašich destinací.

,,Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog

Naši spokojení zákazníci

PŘIDAT HODNOCENÍ
Naše specialita

DOVOLENÁ na míru

více o dovolené na míru

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×