Největší SPECIALISTÉ na Austrálii a Nový Zéland

NAŠE DESTINACE

Austrálie

Austrálie

Nejmenší světadíl světa,  ale zároveň jeden z nejobdivovanějších. Je nabitý pohodou, úžasnou přírodou, unikátními a milými zvířecími druhy a stejně úžasnými lidmi, kteří Vás nabijí energií. Zalidnění je zde nízké a tak lehce najdete kousek ráje jen pro sebe, stranou turismu. Austrálie nabízí neuvěřitelnou pestrost, neskutečné množství pláží a slunce, kulturní, přírodní i gastronomické zážitky. Vyberte si sami zda vyrazíte na Velký bariérový útes, k monolitu Uluru, do pouští, do deštných pralesů, k vodopádům, na liduprázdnou pláž, setkat se s klokany nebo obdivovat budovu Opery v Sydney, vše je s námi možné.

Nový Zéland

Nový Zéland

Jedna z nejžádanějších destinací světa je přírodním rájem s velkou rozmanitostí na malé ploše, s neustálou blízkostí oceánu. Je až neuvěřitelné co vše se vejde do jedné nevelké země, najdete zde pláže, pralesy, sopky, fjordy, jezera i krásné hory. Není divu, že na Zéland míří lidé milující pohyb v přírodě, trekování a neobyčejné zážitky. Namixujte si s námi maorskou kulturu, vyhlášené víno, kvalitní služby v turismu, velkou nabídku outdoorových aktivit a pochopíte, že Zéland je ideální země pro poznávací a aktivní dovolenou, kterou Vám sestavíme na míru.

Exotické Ostrovy

Exotické Ostrovy

Hledáte kousek exotického ráje? Nabídka tropických ostrovů Oceánie nabízí běloskvoucí poloprázdné pláže, skvělé koupání i šnorchlování, interakci se zvířaty v oceánu, setkání s milými domorodci a hlavně dokonalý relax. Každý z ostrovů je jiný a každý stojí za to, vyrazit můžete na Fidži, Cookovy ostrovy, Tongu, Tahiti, Vanuatu, Novou Kaledonii nebo málo známou perličku ostrov Lord Howe. Relaxační pobyt je ideálním doplněním jedné z našich poznávacích dovolených v Austrálii či na Zélandu.

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenosti z destinací
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Austrálii a Nový Zéland
12 let na trhu
Malé skupiny (max 12 osob)
finální sestřih dovolené

Austrálie s hámou

VIP/EXKLUZIV zájezdy - Zájezd a dovolená - Austrálie a Nový Zéland
Naše nabídka z celého světa

VIP/EXKLUZIV DOVOLENÁ

všechny vip zájezdy

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×