Nový Zéland

Lyžování na sopkách Nového Zélandu

Individuální
12 dní
od 55 990 czk
TERMÍN
Červen - Září
TYP ZÁJEZDU
Aktivní
letenky
Všechny
průvodce
Individuální

Proč vybrat tento zájezd

  • lyžování na sopkách Nového Zélandu – severní ostrov

  • největší lyžařský areál na Novém Zélandu – Mt.Ruapehu

  • lyžařské vybavení a permanentka v ceně

  • návštěva Waitomo – jeskyní se svítícími červy

POPIS ZÁJEZDU

Jedinečný zážitek pro příznivce lyžování na sopkách Nového Zélandu. Nabízíme Vám balíček, který Vám umožní lyžování v oblasti jedné z největších sopek na Zélandu Mt. Ruapehu. Zároveň budete mít možnost si prohlédnout nejhezčí místa severního ostrova Nového Zélandu. Podíváte se tak do největšího města Aucklandu, do vyhlášených jeskyní se zářivými červy anebo ke gejzírům a bublajícím bahnům v oblasti Rotorua.

Destinace:
Nový Zéland – severní ostrov (Auckland, Waitomo, Rotorua, Mt. Ruapehu)

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Města
Zvířata
Památky
Národní parky
1-2
Praha (Vídeň) – Auckland

Let na trase Praha (Vídeň) – Auckland s přestupem dle daného letového řádu (stravování v letadle). Přílet do Aucklandu v den 3.

3
Auckland

Po příletu do Aucklandu Vás čeká transfer do hotelu v centru města. Krátká prohlídka centra města Auckland dle námi připravených informací. Poté následuje odpočinek a aklimatizace po náročné cestě. Nocleh v hotelu.

4
Auckland – Waitomo

Dopoledne si vyzvednete zajištěné auto a vyrazíte dle námi vypracovaného plánu cesty z Aucklandu do oblasti Waitomo Caves. Odpoledne máte čas si prohlédnout tuto oblast, která je známá svým rozsáhlým komplexem jeskyní a podvodních tunelů. Jednou z hlavních atrakcí jsou svítící červi v některých jeskyních. Nocleh v motelu v oblasti Waitomo.

Od nás dostanete na míru zpracovaný Manuál NZ pro Vaši celou cestu, kde bude plán cesty, všechny instrukce a tipy na nejzajímavější místa a aktivity.

5
Waitomo – Rotorua

Dopoledne Vás čeká krátký přejezd do jedné z nejznámějších oblastí severního ostrova, města Rotorua. Volný zbytek dne pro prohlídku oblasti dle plánu. Uvidíte gejzíry, geotermické parky s bublajícím bahnem, termální koupele a maorskou kulturu. Večer možnost vyzkoušet termální prameny. Nocleh v hotelu.

6
Waitomo – Mt. Ruapehu

Volný den na prohlídku přilehlých národních parků a největších atrakcí. Rotorua je také centrem pro adrenalinové sporty, rafting, bungee jumping nebo jízdu na koních. Odpoledne Vás čeká přejezd kolem jezera Taupo k sopkám do oblasti, kde budete lyžovat. Nocleh v hotelu/motelu.

7-9
Mt. Ruapehu – lyžování

Největší lyžařský areál na Novém Zélandu. Bude pro Vás zajištěna permanentka na lyžování a také lyžařské vybavení. Celý den lyžování. Nocleh v hotelu/motelu.

10
Auckland

Ráno pojedete autem zpět do Aucklandu, asi 330 km. Pokud Váš mezinárodní let odlétá v podvečerních hodinách, pak vracíte auto na letišti a odlétáte domů. Pokud Váš let je v ranních hodinách, zajistíme Vám extra nocleh v Aucklandu a vracíte auto až následující den ráno na letišti.

11-12
Návrat domů

Cesta zpět do Evropy, přílet domů a konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

3

Auckland

4

Waitomo

5

Rotorua

7-9

Mt.Ruapehu

10

Auckland

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Mezinárodní letenky
Zpáteční mezinárodní letenka
Letištní transfery
Všechny transfery zahrnuté v itineráři
Ubytování
Všechny noclehy v 3* hotelech/motelech dle programu
Pronájem auta
Pronájem auta typu Toyota Corolla na celou dobu dle programu, cena již s připojištěním
Lyžařský balíček
Lyžařský balíček na 3 dny zahrnující lyžařské vybavení a permanentku na 3 dny
Manuál cesty
Kompletní plán cesty a podrobné informace
Víza
Zařízení víz i poplatku za turistická víza na Zéland. Dodatečně se platí poplatek/příspěvek na udržení přírody Zélandu.
24/7 česká asistenční linka na Zélandu
Pojištění CK proti úpadku
Strava
Není v ceně zájezdu
Palivo
Palivo platíte na místě dle spotřeby.
Cestovní pojištění a pojištění storna
Rádi zajistíme za příplatek
Spropitné, osobní útrata
Turistický poplatek IVL
4* hotely za příplatek
Ubytování v hotelech se snídaní
Příplatek cca 3.500 Kč
Příplatek za samostatně cestující osobu
Auto vyšší třídy
Automobil vyšší třídy než uvedené
Lyžařský balíček
Na přání lze délku lyžování prodlužit dle Vašeho přání
Lyžařské vybavení pro pokročilé
Ubytování
Ubytování přímo ve vesnici u sjezdovek

Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj.

Cena se může měnit na základě dostupného ubytování, ceny mezinárodních letenek a kurzu NZD.

Náročnost tohoto zájezdu – mírná.

Doporučujeme si sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu.

Balíček může být prodloužen nebo upraven dle Vašeho přání.

Možnost prodloužení tohoto zájezdu o pobyt na Fidži.

Nabízíme mnohem více cest! Podívejte se i na ostatní cesty na Zéland, které máme v nabídce.

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Cestování Nový Zéland

Objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu prostřednictvím zájezdů šitých na míru. Cestování Nový Zéland bude jedním z...
ČÍST ČLÁNEK

Cestování po Zélandu za nej národními parky

Na Novém Zélandu je možné obdivovat jedny z nejkrásnějších scenerií světa. Při svém cestování po Zélandu můžete celkem narazit na...
ČÍST ČLÁNEK

Nový Zéland - za nej krajinou na konec světa

Každý z nás někdy slyšel o Novém Zélandu a jeho úžasné přírodě. Vybavíte si detaily z filmu Pán prstenů anebo si představíte...
ČÍST ČLÁNEK

Novozélandské zajímavosti

Máme pro Vás několik informací, které možná víte anebo je naopak vůbec netušíte. Pojďte se s námi dozvědět pár novinek, abyste pak...
ČÍST ČLÁNEK

Sopky, Maoři i termály - Nový Zéland

Objevte přírodní krásy úžasného ostrova Nový Zéland. Vydejte se s námi za majestátními sopkami i teplými termálními prameny. Cesty na...
ČÍST ČLÁNEK
Nový Zéland - Dáša Gebhartová

chtěla bych jen dát vědět, že jsme včera v pořádku dorazili zpět domů. A chtěla bych Vám tímto poděkovat za skvěle zorganizovanou dovolenou, kterou jsme si moc užili. Nový Zéland je úžasná, rozmanitá země, kde jsou pohodový a vstřícní lidé. Je to moc málo času na poznání všech míst a všech zákoutí a přejezdy hlavně na jižním ostrově byly dost dlouhé, ale stálo to za to. Shodli jsme se s manželem, že se nám vlastně líbilo úplně všude. Ať už to byly pláže na východě severního ostrova, nebo sopka a výšlap k jezírkům. Ten den bylo hrozných 32°C. Jižní ostrov byl hodně o vzdálenostech, ale parky jsou tu překrásné. Pro mě osobně byl třešničkou na dortu výlet na Mt.Cook. Miluji hory.A ohledně drobných zaváhání při ubytování. Ono to na druhou stanu bylo dobře, protože mě to alespoň dokopalo k protrénování angličtiny. A v Nelsonu byl pan majitel velice starostlivý a moc hezky jsme si nakonec popovídali. Pro další možné klienty VIVA TRAVEL doporučuji auto pojistit určitě na poničení předního skla. Silnice tam na mnoha místech opravují. Sice to až tak nezdržuje a průjezd je plynulý, ale povrch vozovky je v tu chvíli pokryt vrstvou štěrku a kameny od ostatních aut pěkně létají. Nebyli jsme jediní, kdo to dostal do předního skla a komu prasklo. Takže pojistku určitě doporučuji. Moc děkujeme.

Nový Zéland - Fadrhons

Včera jsem se vrátil z Nového Zélandu. Musím Vám poděkovat za skvělou práci. Vše bylo naprosto výborně  vymyšleno / objednáno /zoorganizováno. Hotely, auto, trajekty, let. Viděl jsem krásnou zemi, vyšlápl pár tracků, zajezdil na kajaku na moři, na lodi po moři, ve fjordu, hodně se mi líbil Wellington, skvělí lidé, opravdu nádhera, asi nejlepší zážitek z cestování po světě. Jediné co tomu může podle mých zkušeností konkurovat je západ Spojených států.

Nový Zéland - Karin a Jan Pospíšilovi

Těšili jsme se, ale vše naprosto předčilo naše očekávání. Děkujeme Vám za zásadní pomoc při výběru trasy, za všechna doporučení, výběr ubytování a zařízení všeho potřebného. Opravdu jsme si to velmi užili. Kudy chodíme, doporučujeme Vaši CK všem známým. Snažili jsme se uveřejnit na fcb to nejhezčí, co jsme na NZ viděli/zažili. Ještě jednou děkujeme a snad někdy příště zase s Vámi

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×