Austrálie ZÁJEZD
Austrálie exkluzivně

CZ/AJ průvodce
16 dní
od 269 990 czk
TERMÍN
celoročně
TYP ZÁJEZDU
VIP/Exkluzivní
letenky
Všechny
průvodce
Český
nabídka
VIP

Proč vybrat tento zájezd

 • Během dovolené budete ubytováni v luxusních 5-6* hotelech/resortech
 • Užijete si australské resorty s neskutečnými výhledy nejen z korun stromů
 • Privátní transfery limuzínou z letiště a zpět
 • Prohlédnete si nejkrásnější město světa Sydney za doprovodu privátního českého průvodce
 • Výjimečné výlety, vyhlídkové lety helikoptérou, gurmánské zážitky
 • Navštívíte jeden s nejstarších deštných pralesů světa (Daintree)
 • Pobyt na privátním ostrově Velkého bariérového útesu, severovýchodně od Austrálie

POPIS ZÁJEZDU

Exkluzivní zájezd do Austrálie nabitý výjimečným programem, neobyčejnými resorty a komfortním cestováním. Můžete se těšit na tři vyhlášené destinace celé Austrálie!

Pečlivě vybrané luxusní resorty, zasazené do neskutečné přírody, vždy s originální atmosférou každé oblasti. Vydejte se s námi do rudého středu Austrálie a užijte si největší monolit světa Uluru jako málokdo předtím.

Nabízíme Vám exkluzivní ubytování na Uluru, které jako jediné nabízí přímý výhled na mystické Uluru. Pokračovat budete do jednoho z nejstarších deštných pralesů, kde budete spát v korunách stromů. Perličkou je Velký bariérový útes, a to v podobě privátního ostrova/resortu Bedarra, kde se snoubí exkluzivita s přírodními krásami v té nejlepší podobě.

Nevynecháme samozřejmě ikonické Sydney, které je údajně nejkrásnějším městem světa, jeho vyhlášenou pláž Bondi Beach anebo Sydney Opera House, na kterou se budete mít výhled přímo z hotelového pokoje. Vše zpeztřeno vyhlídkovým letem helikoptérou. Splňte si cestovatelský sen v Austrálii.

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Unesco
Památky
Města
Pláže
Národní parky
Zvířata
1-2
Praha – Sydney

Let na trase Praha (Vídeň) – Sydney, Austrálie s přestupem dle letenky. Přílet do Sydney v den 2 večer anebo v den 3 brzy ráno. Na přání Vám rádi zajistíme let Business Class třídou.

3
Sydney s čp

Po příletu Vás čeká privátní transfer limuzínou do Vašeho hotelu. Zajištěn bude 4* – 5* hotel s kouzelným výhledem na přístav a Operu. Odpoledne odpočinek a setkání s českým průvodcem, včetně krátké procházky městem pro první orientaci. Zajištěn nocleh v 5* hotelu se snídaní v centru Sydney:
Shangri-La Hotel, za menší příplatek Pullman Quay Grand Hotel

4
Sydney - prohlídka města s českým průvodcem

Celodenní prohlídka města s českým průvodcem disponujícím skvělými znalostmi o městě a jeho zákoutích. Prohlídka asi nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Austrálie, Harbour Bridge a dalších kouzelných míst Sydney.

Zajištěn vstup do vyhlídkové věže v centru města Sydney. Zajištěna komentovaná exkurze do Sydney Opera House, zbytek dne na prohlídku starobylé čtvrti Rocks a okolí. Nocleh ve 5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

Fakultativně Vám rádi zajistíme vstupenky na představení v Sydney Opeře.

5
Sydney - Bondi beach / Manly s čp

Celý den máte k dispozici českého průvodce. Podívat se můžete na krásné pláže Sydney, např. na ikonickou Bondi Beach nebo známou Manly, kde se můžete koupat nebo se procházet po útesech a vychutnávat krásné výhledy, zažijete kult australského života, pláže, surfování a kavárničky.

Večer Vás čeká plavba lodí s gurmánskou večeří kolem nejhezčího přístavu světa s vyhlídkou na ikonický Harbour Bridge a Sydney Operu.

Nocleh ve 5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

6
Blue Mountains NP s čp

Dnes jsme pro Vás připravili komfortní výlet do národního parku Blue Mountains s česky hovořícím průvodcem, přichystán je také chutný oběd. Atraktivní přírodní rezervace Blue Mountains je nejznámější v okolí Sydney, k vidění je skalní formace Tři sestry, vodopády Wentworth falls a vzácné druhy eukalyptů, možnost zahlédnout i klokany.

Nocleh v 5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

7
Sydney – Uluru

Ráno máte zajištěn privátní transfer limuzínou na letiště a čeká Vás lokální let na Uluru. Po příletu zajištěn privátní transfer do luxusního resortu, který je dokonale zasazen do místní přírody Austrálie a během následujících tří dnů Vám nabídne skvělé zážitky v podobě unikátního ubytování a nadstandardně připravených autentických výletů!

Odpoledne je na programu výlet s aboriginským průvodcem a vyrazíte k mystickému monolitu Uluru, kde budete také pozorovat krásný západ slunce. Až se setmí, čeká Vás večeře pod nebem plným hvězd. Nocleh v luxusních bungalovech se snídaní, které jako jediné nabízí unikátní zážitek formou přímého výhledu na největší monolit světa, a to rovnou z postele.

Večer je pro Vás připravena gurmánská večeře v resortu. Celý program na Uluru je all inclusive.

Ubytování v luxusním resortu Longtitude 131° s all inclusive.

Fakultativně nabízíme možnost jízdy na velbloudech při západu slunce anebo scénický let helikoptérou.

8
Uluru a Olgas

Dnes výlet ke komplexu Olgas, který se může zdát někomu ještě působivější než Uluru. Zde si můžete dopřávat krásné treky údolím s anglickým/aboriginským průvodcem včetně bohatého vyprávění. Odpoledne ještě krátká procházka Mala Walk u Uluru. V podvečer můžete po celé oblasti zahlédnout klokany.

Večer Vás čeká ještě krásný zážitek Field of Light, umělecky nasvícená pouštní pláň nedaleko Uluru.

Ubytování v luxusním resortu Longtitude 131° s all inclusive.

9
Uluru – Cairns

Ranní procházka Uluru při východu slunce. Po snídani se ještě zastavíte v kulturním centru a dozvíte se o životě původních obyvatel Aboriginců. Případně volné dopoledne k odpočinku u bazénu.

Kolem oběda odlétáte z Uluru do tropického Cairns. Zajištěn privátní transfer do 4-5* hotelu a bazénem v centru města. Volný zbytek dne pro odpočinek a nocleh v Cairns.

10
Daintree NP a Cape Tribulation

Dnes Vás čeká výlet s anglickým průvodcem do deštného pralesa Daintree, který patří mezi nejstarší na světě a je chráněnou památkou Unesco. Výlet Vás vezme až do nádherné oblasti Cape Tribulation, kde se deštný prales plazí až k pláži a zde se “potkává” s korálovým útesem. Po cestě uvidíte bujnou vegetaci, banánové plantáže a budete mít také možnost exkurze na krokodýly. Na cestě zpět Vás průvodce vysadí na okraji deštného pralesa u kouzelné řeky Mossman, kde na Vás čeká kouzelné ubytování v korunách stromů!

Ubytování v 4,5* Silky Oaks Lodge, Mossman v korunách stromů.

Pokud preferujete individuální výlet bez průvodce, rádi Vám poskytneme komfortní auto a podrobné materiály a informace k celé oblasti a výletu.

11
Mossman

Relaxační den v resortu Silky Oaks v pralese s možností krásných procházek v pralese, koupání v průzračné řece nebo můžete využít aktivity v resortu (spa, yoga, kánoe, tenis, fitnes).

Budete mít možnost využít místní aboriginské průvodce k procházce, ti Vám ukáží prales jako nikdo jiný a povypráví poutavé historky původních obyvatel Aboriginies.

Nocleh v resortu Silky Oaks v korunách stromů.

12
Bedarra Island - Velký bariérový útes

Po snídani budete převezeni (se zastávkou v Cairns) do vesničky Mission beach, která leží asi 2 hodiny od Cairns. Odtud následuje transfer lodí do tropického australského ráje privátního ostrova Bedarra, kde Vás čekají 3 noclehy v nejluxusnějším resortu Bedarra, který v kombinaci s místním prostředím tvoří to nejlepší, co se zde dá nabídnout.

Ostrov je již součástí Velkého bariérového útesu. K dispozici máte úžasné pláže, resortové aktivity a vybavení v ceně, celý pobyt je all inclusive.

13
Bedarra Island

Dnes si můžete užít krásy ostrova, procházky po ostrově, koupání, šnorchlováni nebo kajakování. Nocleh v kouzelném Bedarra resort, All inclusive.

Fakultativně je zde pro Vás výlet lodí na vyhlášené šnorchlovací/potápěcí místa Velkého bariérového útesu (5.500 Kč)

14
Bedarra Island

Tento den na ostrově Bedarra jsme pro Vás zpestřili 30 min vyhlídkovým letem helikoptérou nad ostrovy a Velkým bariérovým útesem. Pohled z helikoptéry na největší korálový útes světa je úchvatný. Zbytek dne k relaxaci, lokálním aktivitám a koupání na úchvatných privátních plážích. Užijte si poslední den v ráji, Bedarra Resort, All inclusive.

15
Bedarra – Cairns – Odlet

Poslední den v Austrálii, zajištěn privátní transfer na letiště do Cairns pro Váš odlet domů dle Vašich mezinárodních letenek.

16
Přílet domů

Přílet do Evropy dle mezinárodní letenky. Konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

3,4,5

Sydney a Bondi beach

6

Blue Mountains NP

7,8,9

Uluru a Olgas

10,11

Cairns, Daintree NP, Mossman

12,13,14,15

Velký bariérový útes - Bedarra Island

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Zpáteční mezinárodní letenka
Včetně všech poplatků.
Všechny lokální letenky
Luxusní hotely a resorty dle programu
Vybrané a autentické resorty 4*- 6*, minimálně se snídaní, často plná penze nebo All inclusive, dle programu.
30 min let helikoptérou
Scénický let nad Velkým bariérovým útesem.
Všechny výlety a aktivity
Vybrané autentické aktivity a výlety dle programu.
Český průvodce v Sydney
Vstupy v Sydney
Exkurze do Sydney Opera House, vstupna Sydney Tower a další.
Plavba lodí kolem Opery
Včetně gurmánské večeře a nápojů.
Exkluzivní resorty
Longtitude 131, Silky Oaks, privátní Bedarra Island.
Manuály cesty
Popis každé oblasti na míru, co vidět a co musíte navštívit, osobní rady.
Všechny privátní transfery
Z letiště do hotelu a zpět, privátně.
Stravování
Jídlo dle uvedení v programu, dle popisu v každé oblasti.
Turistická víza
Zařízení turistických víz do Austrálie.
24/7 česká asistenční linka v Austrálii
Cestovní pojištění
Pojištění CK proti úpadku
Pojištění storna zájezdu
Nabídneme za příplatek.
Dodatečné fakultativní aktivity
Český průvodce
Český průvodce pro celý program (kromě závěrečného pobytu na Bedarra Island).
 • Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj.
 • Cena se může měnit na základě dostupného ubytování, cen mezinárodních letenek a kurzu AUD.
 • Náročnost tohoto zájezdu – mírná.
 • Doporučujeme si sjednat pojištění storna zájezdu.
 • V případě dostatečného zájmu může být zájezd prodloužen o  poznání Nového Zélandu.
 • Zájezd může být upraven na míru.

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Cestování Austrálie za nejkrásnějšími oblastmi

Pokud přemýšlíte, jak naložit se svým dlouhým volnem, není snad lepší místo na objevování tajemna, divoké přírody a podvodního...
ČÍST ČLÁNEK

Austrálie, co navštívit?

Chystáte se na cestu do Austrálie? Pak máte v mysli určitě mnoho míst, které chcete navštívit. Austrálie je plná míst, která by jsme na...
ČÍST ČLÁNEK

VIDEO: Karel Topič o Sydney a Austrálii

Povídání v kabelové televizi a pořadu Travel Journal o Sydney a Austrálii, životě Karla Topiče v...
ČÍST ČLÁNEK

Proč chtějí lidé žít a cestovat v Austrálii?

Austrálie – pro někoho zní magicky, jiní o této zemi nepřemýšleli, pravdou však je, že Austrálie je jiná a nevzbuzuje snad v nikom...
ČÍST ČLÁNEK

Austrálie - Aleš Háma

Hodnocení Aleše Hámy a jeho dovolené od Viva travel.

Austrálie - Jan Koláčný

Dovolená byla úžasná, organizace perfektní. Vše skvěle navazovalo a bylo tak, jak jste mi popsali před cestou. Díky Vašim manuálům a tipům jsem si pohladil klokana a podíval jsem se na místa, která by mi internet asi těžko poradil. Znovu jsem vsadil na Vás a znovu to byla trefa do černého. Děkuji!

Australia - Vlado a Nancy Z.

Mame krasne zazitky, vsetko bolo tip-top profesionalne prichystane. V pripade potreby bol p. Topic k dispozicii na telefone, takze k ziadnym zmatkom nedoslo, cela cesta prebiehala hladko podla pripraveneho programu. Cestovnu kancelariu mozeme doporucit vsetkym, zodpovedny pristup a cestovatelske skusenosti pri priprave nasho vyletu nas milo prekvapili a predbehli nase ocakavania. Da sa povedat len jedno- DAKUJEME.

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×