cestujte se specialisty

Naši průvodci

Ing. Karel Topič
Ing. Karel Topič, majitel CK

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem.

Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela, syn Eliáš a dcera Keira.

Jaké relevantní cizí jazyky ovládáte?
angličtina, částečně španělština

Zájezdy do kterých zemí provázíte, kde se na vás klient může těšit?
Austrálie, Nový Zéland, Peru, Antarktida

Oblíbená země a proč?
Těžko vybírat, ale skvěle jsem se cítil v Chile, skvělí lidé i příroda. Mým druhým domovem je však Austrálie, podnebí, pláže, atmosféra a energie, příjemní lidé, mnoho míst kde můžete být sami, to stojí za opětovnou návštěvu.

Kolegové

speciální nabídka

VIP DOVOLENÁ

více o vip dovolené

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×